Bagaimana kami boleh membantu anda ?
Unit Penyelarasan Pelaksanaan
Jabatan Perdana Menteri

Mantan Ketua Pengarah

Bil NamaTahun Berkhidmat
1TUNKU TAN SRI DATO’ SHAHRIMAN TUNKU SULAIMAN1971 - 1975
2DATO’ MOHD SAFFIAN HJ ABDUL MAJID1975 - 1983
3TAN SRI YAHYA ABDUL WAHAB1983 - 1986
4TAN SRI ZAINOL MAHMOOD1986 - 1990
5DATO’ SULAIMAN HASHIM1990 - 1993
6DATO’ ABDUL HALIM DATO’ HJ ABDUL RAOFJanuari 1993 - 18 Oktober 1993
7DATO’ SYED ALWI SYED NORDIN19 Oktober 1993 - 6 Mei 1998
8TAN SRI DATO’ SERI DR. ZAINUL ARIFF7 Mei 1998 - 22 Jun 2004
9TAN SRI KHALID RAMLI1 Julai 2004 - 24 September 2009
10TAN SRI SHUKRY HJ MOHD SALLEH25 September 2009 - 15 April 2015
11TAN SRI AHMAD ZAKI ANSORE MOHD YUSOF16 April 2015 - 6 Mei 2019
12DATUK ZOLKOPLI DAHALAN7 Januari 2019 - 20 Mei 2019